8-11.7 Soutež plachetnic Buňkov
   

Rosťa D.:

Tento víkend 8-11.7 se náš "jachtařský tým" zůčastnil závodů na Buňkově. Bojovalo se v pátek a v sobotu v celkem šesti rozjížďkách v kategoriích NSS-A a NSS-B. V "áčkách" se Andrejce s Machiíchacem moc nedařilo, díky slabým povětrnostním podmínkám několikrát vzdala a tím se propadla na konec startovního pole. V "béčkách" můj Shamrock nakonec v konkurenci devíti lodi skončil "bramborový" což jako cucák v konkurenci ostřílených borců považuji za skvělé umístění. V neděli se jela regata kde se jede čistě jen na umístění a tam Shamrock skončil druhý. Byla to krásná akce.
 
  

Rosťa

1-6.7 Kelč 2021
  Lukáš:
Ahoj Modeláři a Modelářky

 
rok s rokem se sešel a hrozilo že tradiční akce na letišti v Kelči nebude. Ale po prosbě Zdeňka Vlacha o pomoc s organizací jsme se toho ujali a zajistili veškeré potřebné věci pro organizaci této tradiční akce. Pokud se nepletu tak letos to bude 43tí oficiální ročník. Takže letos Jsme jako spolupořádající klub a těší mě, že se nám vše podařilo zajistit.

 
Letos jen s tím rozdílem, že sekání plochy, pártystan, pivní sety a nějaké další věci jsme zajišťovali my a Zdeněk Vlach z vlastní kapsy aby se akce mohla konat. Tudíž Vás všechny kdo přijedete pak obejdeme a poprosíme o nějaký příspěvek do kasičky, aby se náklady vrátily (náklady nejsou zrovna malé) Takže tento krok věřím, že většina z účastníků pochopí.

 
Takže se na Vás všechny těšíme od 1.7 do 6.7.2021 na letišti v Kelči

 
Pokud všechno klapne jak má tak v Sobotu 3.7 bude zase živá muzika a Určitě ani letos nezapomeňte na tento večer připravit nějaké masky na maškarní.

 
Pro ty z Vás kdo neví kde je letiště tak zde :
https://mapy.cz/s/pekonohopu
 
  

Pozvánka